Planetárium. :)

29.04.2012 13:32

Dňa 27.4.2012 sme išli na exkurziu alebo výlet do Košíc. Ráno o 7:15 sme sa mali stretnúť pri kvetinárstve Leny a o 7:30 už sme všetci sedeli v autobuse smerom do Košíc. Cestu si každý užil po svojom. Do košíc sme došli okolo deviatej, neviem presne. Autobus nám zastavil priamo pri planetáriu. V planetáriu nám zobrazili celú nočnú oblohu, súhvezdia a k niektorým sme počuli aj mýty, ako sa tam dostali. Na konci nám pustili aj rozprávku o mimozemšťanovi. Po tom sme sa všetci presunuli do očakávaného Auparku a niektorí išli do mesta. Nakoniec sme aj tak všetci skončili v meste. Okolo tretej sme už sedeli v autobuse, na spiatočnej ceste. Približne už o 16:30 sme boli na parkovisku a tak sme sa pobrali domov. Za túto exkurziu alebo sa dá povedať aj výlet ďakujeme. :)