2.triedna akcia
Pohodu víkendu sme si spolu s niektorými žiakmi našej triedy spestrili dvomi hodinkami strávenými na klzisku v Humennom.
Naplánovanie akcie bolo jednoduché: v škole cez týždeň a za pomoci informácii na webovej stránke mesta. Tam sme našli časy, kedy je klzisko sprístupené širokej verejnosti. Zo všetkých možných termínov sme si zvolili sobotu, 9. október 2010 v čase od 14.00 do 16,00. Predpokladali sme, že tieto dve hodiny nie sú veľmi atraktívne pre iných návštevníkov, ktorí podľa nášho názoru uprednostnia korčuľovanie podvečer. A predpokladali sme správne. Po príchode na ľad sme zistili, že okrem nás - ôsmych dievčat, troch chlapcov a triednej učiteľky, je na ľade už len zopár ľudí.
Všetci sme sa teda vrhli do spoločného šantenia. Niektorí stáli na korčuliach po prvýkrát, niektorí sú stálymi návštevníkmi klziska,čo bolo vidieť aj v štýle ich jazdy na ľade.
V porovnaní s prvou triednou akciou - kúpalisko - tá dnešná zbehla veľmi rýchlo. Preto sme sa po skončení korčuľovania dohodli, že si to v najbližšej dobe zopakujeme.